KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188009
nr 1418 8009
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Ett minne". Signerad. Olja på papper, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:43:41
8/9 18:07:45